Výkonnostní zkoušky 3letých klisen Hradíšťko.

Dne 19.9.2018 v areálu Jezdecké školy rodiny Půlpánových v Hradišťku proběhly společné výkonnostní zkoušky tříletých klisen Svazů chovatelů Slovenského teplokrevníka v ČR (CS) a Koní Kinských (KK), zapsaných do příslušných plemenných knih. Zkoušky hodnotila komise složená z komisařů Ing. Zdeňka Müllera, CSc., Ing Otakara Vondrouše a Jiřího Kroutila.

Zkoušek se zúčastnilo 6 klisen, 2 klisny za SCH KK FRANCIS (Mistrál-Rainbows for Life xx-Lincoln xx) a MARKÝZA (Sinuhet K-Marin Suchý-Servátor I-4) a 4 klisny za SCH CS CARMEN KINSKÁ (Diamante-Askano T-Cantus), MELODY KINSKÁ (Diamante- Dantes-Aktiv) chovatele Petra Půlpána, BELLY DANCE (Dark Diamond-First Class II-Wembley) chovatelky Ediny Richterové a ARTEMIS (Diamante-Lombard-3-Libanon xx) chovatelky Zory Duškové.

Z klisen CS byly nejlépe hodnocena klisny Melody Kinská, která absolvovala zkoušky se ziskem 7,1 bodů, klisna Carmen Kinská pak se ziskem 6,9 bodů. Klisny Belly Dance a Artemis ač se v průběhu zkoušky obě jevily nadějně, bohužel ztroskotaly na postupové řadě.

Fotografie RNDr. Petr Dvořák.

Carmen Kinská Carmen Kinská

Melody Kinská Melody Kinská

Belly Dance

<< Zpět

www.studbookcs.cz