Finále drezurního KMK Hradištko 14.-15.9.2018.

Koně PK CS si vedli velmi dobře v drezurním finále Kritéria mladých koní v Hradištku u Sadské, kde bojovali o tituly šampionů.

Plemenná kniha slovenského teplokrevníka – CS zde byla zastoupena pěti koňmi.

Mezi čtyřletými se na čtvrtém místě umístila UNIKA (Norman, 22/418 Iris po Acros) chovu a majetku Evy Šimáčkové z Nebanic, předváděná její dcerou Karolínou. Šestá skončila CARAMELLA (Quäntchen Glück, Cordalma po Cordalme) chovu jezdkyně Petry Charvátové z Mohelnice nad Jizerou. Tato klisna se o týden dříve účastnila skokového kmk, kde získala páté místo.

Mezi pětiletými koňmi zaujal rozhodčí valach TANGO (Diamante, Darling In Reed po Florestano), který se umístil na druhém místě a patřil opět Evě Šimáčkové.

Výsledek 70% mezi šestiletými koňmi stačil na druhé místo klisně SPIRITA (Rubicon,52/367 Sára po Dantes), kterou sedlal Torsten Grosse Freese. Klisna se narodila u Jana Šimka v Knínicích u Boskovic a patří mgr. Petře Svobodové z Bystřan. Ve stejné kategorii startoval ještě valach ČUPA ČUPS (Norman, Čielsie po Atlas) chovu a majetku Kamila Kaase z Karlových Varů, sedlaný Jennie Kaasovou.

Martina Kůstková

Horses SVKWB successful in the dressage competitions of young horses - the mare SPIRITA (Rubicon) and Grosse-Freese Torsten 2nd place in the category of 6-year-olds, TANGO (Diamante) and Karolina Šimáčková 2nd place in the category 5-year-old horses, 3rd place UNIKA (Norman) in the 4-year-old horse category.

Caramella - Petra Charvátová
foto Ivana Maršálková

Spirita

Spirita Spirita

Tango - Karolina Šimáčková
foto Ivana Maršálková

Tango Tango

Tango Tango

<< Zpět

www.studbookcs.cz