Slovenský teplokrevník CALEPPO Mistrem ČR 2012 ve všestrannosti.

Ve dnech 13. - 15. července 2012 se v Humpolci konalo Mistrovství ČR ve všestrannosti. V mistrovské soutěži seniorů na úrovni CNC** zvítězil Robert Pokorný na koni CALEPPO z JO Albert Stolany. Desetiletý slovenský teplokrevník CALEPPO je po plnokrevném arabském hřebci 5080 Aleppo, pocházejícím z hřebčína Janów Podlaski, z matky A1/1 Candy (Tamerino - Cara II po Court Gift). Chovatelem je Ing. Milan Theimer, Rudná p. Pradědem a majitelem Tereza Petrová, Litovel. CALEPPO již v loňském roce obsadil šesté místo ve finále Zlaté Podkovy v Humpolci.

Jezdci Robertu Pokornému se o tomto víkendu podařil ještě jeden "zásah" - zvítězil v kvalifikaci Zlaté Podkovy s klisnou PIPPA FUN, taktéž plemene CS. Sedmiletá PIPPA FUN je po 968 Edminton z plnokrevné klisny Písnička (Coulstry - Pokra po Caramel) a jejím chovatelem i majitelem je Ing. Jan Höck ze Stolan.

V kvalifikaci stříbrné podkovy zvítězil Petr Krejsa s klisnou plemene CS REPLIKA z JK Farma pod Lípou. REPLIKA je vlastního chovu Petra Krejsy z Dolní Čermné a je po hřebci 856 Silvio II z matky Renovace (Quoniam VII - Relikvie xx po Korok).

Všem gratulujeme!!!

Ing. Lucie Zavadilová

Další informace, včetně výsledkových listin a fotogalerie, najdete na webu Jezdectví.

<< Zpět

www.studbookcs.cz